Nekdani opis delovnega mesta

V svoje vrste vabimo AVTOELEKTRIČARJA m/ž.

Pridružite se ustvarjalni ekipi podjetja Limb – proizvajalca evropskih traktorjev nove generacije in skupaj z nami pišite prihodnost.

Pričakujemo in nudimo:

Iščemo kandidata s sposobnostmi, znanjem in izkušnjami, ki bodo pripomogli k razvoju in dobremu delu kolektiva.

Pričakujemo ustrezno izobrazbo, zaželene so delovne izkušnje, pripravljenost do dela in samoiniciativnost.

Ponujamo vam delo v uspešnem, rastočem in inovativnem podjetju, stimulativno plačilo in možnosti za osebno in strokovno rast. Delovno razmerje bomo sklenili za določen čas, z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas.

Vaš cenjen življenjepis in izkušnje nam lahko pošljete na elektronski naslov

Obljubljamo Vam, da bomo vašo prošnjo temeljito in strokovno obravnavali in Vas v primeru, da ustrezate našim potrebam, v najkrajšem možnem času, povabili na osebni razgovor.

Opis delovnega mesta

ZASTOPNIK

Za vse z dolgoletnimi izkušnjami iz področja kmetijske mehanizacije in traktorjev ter z odličnimi poslovnimi stiki s tujino, ponujamo možnost odličnega in stimulativnega poslovnega sodelovanja.